Jdi na obsah Jdi na menu
 


Counter Strike 

 

Autor: Michal Fabry

V nasledujúcich riadkoch sa Vás budem snažiť oboznámiť s taktikou, akú by ste mali používať v hre Counter-strike. Samozrejme že keď si to prečítate, nestane sa z vás nejaký super hráč (ak ste ním už neboli), ale možno vám to pomôže aspoň trochu sa zdokonaliť v hre. Možno tu nájdete rady o ktorých ste počuli a možno aj nejaké nové.

 

POSTAVA:

 

Asi najdôležitejšou vecou na začiatku hry je výber postavy. Ten by mal závisieť od mapy, aká sa hrá. To znamená, že nie je dobré používať za teroristov postavu v bielych maskáčoch v mape, ktorá je viac menej zelená len preto, že je to vaša obľúbená postava a podobne. Veľa krát sa Vám totižto môže stať, že vám taký dobrý výber postavy môže aj zachrániť život.

 

CHODENIE PO MAPÁCH:

 

Ďalšou dôležitou vecou pri hraní Counter-strike je správne chodenie po mapách. Myslite na to, že v jednote je sila, preto by ste mali chodiť ako celý team spolu a navzájom sa kryť. Nie je totižto najlepšie, keď sa všetci rozpŕchnete kade-ľahšie. Taktiež aj rýchlosť je dôležitá. Mali by ste chodiť na začiatku s nožíkom v ruke a mať pripravenú primárnu zbraň tak, že stačí iba kliknúť myšou. Rovnako po rebríku je rozumné liezť skrčený - vtedy budete liezť po tichšie a súper vás nemusí počuť. V kanáloch zase platí, že by ste mali chodiť natlačený na jednej stene kanálu čo najviac a pritom držať šípku dopredu. Vtedy nie su počuť kroky. Používajte aj chodenie - prerušovaným stlačením (to znamená že sa bude striedať chodenie s bežaním a to je oveľa rýchlejšie ako iba samotné chodenie a nie su pri tom počuť kroky).

 

ZBRANE A VŠETKO ČO S NIMI SÚVISÍ:

 

No, teraz asi to najdôležitejšie: kúpa dobrej zbrane.Kúpa zbrane závisí od peňažného stavu na vašom konte a od mapy ktorá sa hrá. Mojou taktikou je: Keď som policajt (Counter-terrorist) a môj stav je 800$-1500$ tak si kupujem nejakú pištol a šetrím na lepšiu zbraň v daľšom kole. Ak je môj stav väčší ako 1500$, tak kupujem vcelku dobrú zbraň H&K MP5-Navy - zbraň je v tretej sekcii (samopaly) a por. číslo zbrane je 1. Ak je môj stav väčší ako 3100$ tak kupujem jednu z najlepších zbraní v hre - karabinu (zbraň je v štvrtej sekcii a por. číslo zbrane je 3). No a teraz poďme za teroristov. Všetko platí ako u policajtov až do chvíle karabiny. Tam je zmena. Ak mám viac ako 2500$, tak kupujem kalašnikov. Ak sú v mape malé miestnosti, alebo kanále tak sú výborné brokovnice alebo machine gun. Ak sú tam viacej väčšie priestranstvá a neviete veľmi dobre mieriť, tak vám odporučujem použiť rakušáka, alebo za teroristov komandovku. A ak viete vcelku slušne a presne mieriť aj na dialku tak používajte kalašnikov alebo za policajtov karabinu. Sniperky - ak ste veľmi veľkým vyznávačom sniperiek tak ich používajte výhradne v mapách z väčšími priestormi a nájdite si nejaké pekné miesto, odkiaľ budete všetkých vidieť a mať na dostrel. Určite nebežte po mape z priblíženou sniperkou a lepšie je keď ani nebudete chodiť vôbec :). No ale keď už predsa len musíte chodiť vyhýbajte sa malým miestnostiam. Ďalej tu máme granáty. Je to naozaj výborná vec a nie su ani také drahé. Určite nie je na škodu keď si kúpite do zásoby dva flashbangy a po jednom dymovom granáte a normálnom vybuchujúcom. Je dobré keď vstupujete do miestnosti hodiť tam jedneho flashbanga a zase keď potrebujete preniknút do nejakého domu na veľkom priestranstve hodiť do stredu jednu dymovú clonu! Dbajte však na to, aby ste si kúpili vestu (ak samozrejme na ňu máte), najlepšie aj z helmou.

 

EŠTE PÁR RÁD NA ZÁVER:

 

V mapách na bombu, si policajti určite kúpte defusal kit - potom môžete rýchlejšie zneškodniť bombu. Nikdy neodstrelujte rukojemníkov, pretože nikdy neviete či vás to nevyhodí - to sa nastavuje na serveri pomocou príkazu "mp_hostagepenalty".

 

_____________________________________________________________________________

The Simgirl hra sa hrat iba na www.superhry.cz

Autor návodu : Anh Hai Le "Dark Angel" (haianh@seznam.cz)

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.

A) Simgirl

Skvělá hra, která překonává známého Playboye. Mnohem zábavnější, propracovanější a lepší. Co víc si přát, snad jenom příjemné balení. Hru si můžete stáhnout z www.hernisvet.cz .

B) O co jde ?

Vašim úkolem je v průběhu 100 dnů sbalit nejhezčí dívku ze školy Tomoko Saeki, pokud se vám po tuto dobu podaří sbalit, tak jste vyhráli, jinak na vás čeká trest.

C) Návod

Na začátku si volíte zaměření, to má ve hře účel při zvyšování základních atributů jako je Síla (Strenght), Šarm (Charm) a Intelekt (Inteligence).

K dispozici máte:

Criminal - bonus na síle a slabý intelekt. Vhodné povolání - drogový dealer.
Playful - bonus na šarm a slabý na intelekt. Vhodné povolání - obchodník.
Intelektuál - bonus na intelekt a slabý na síle. Vhodné povolání - učitel.
Casual - univerzální povolání, při získávání atributů nijak nevyniká, ale také nijak není ochuzen.

Po výběru postav si ještě navolte nějaké ty specifikace, jako je jméno, váha atd.. a pak počáteční atributy postavy.

1) MěstoPo spuštění hry se ocitáte ve městě. Vidíte v levém horním rohu indikátory, jako je 100 HP, což je vaše životní energie za celý den, neboť za každou činnost spotřebujete určitou část, takže si rozmyslete, co se 100 HP budete dělat a musíte je samozřejmě co nejefektivněji používat. Pod nim najdete 300 $, počáteční peníze, později si tento obnos zvýšíme.

Místa, která můžete navštívit:

Your Home - místo odpočinku a obnovy HP se zabudovaným telefonem. Později pak si můžete zahrát puzzle.

Fukoma High - střední škola Fukoma, tam si můžete za -50 HP nechat zvýšit inteligenci a také je tam možnost za -20 HP Woo, tedy balit Tomoku.

Job Center - tam si najdeme práci, abychom vydělali peníze na různé věci.

obchodník - spotřeba HP: 45 a výdělek: množství Šarmů x 1,5 $
učitel - spotřeba HP: 45 a výdělek množství Intelektů x 2 $
drogový dealer - spotřeba HP: 35 a výdělek: Síla x 5 $.
Takže dealer vydělává ze všech nejvíc, ale pokud vás chytí, tak strávíte 7 dnů ve vězení, což je docela nevýhodné přijít o cenný čas.

Tomoko´s home - tam bydlí naše dívčina. Později až se s ní více sblížíte, tak vás pozve do svého domů, kde si pak s ni zahrajete několik her, ale to až později, zatím se tím nebudeme trápit.

Fight Club - zde si můžeme zvýšit Šarm za -20 HP a -20 $ a samozřejmě Sílu za -50 HP.

Shopping Mall - v obchodě si můžeme koupit kytku, medvídkq a náhrdelník, což budou dárečky pro naši dívčinu a pak jsou tam kapesníčky, bonbón a léky, ty budeme potřebovat během rande.

2) Co na začátek ?

Popsali jsme město, nyní přejdeme k počáteční formalitám. Takže nejdříve se vykašlete na balení a je nutné si navýšit atributy, takže běžte do školy, kde si navyšte Intelekt na maximum, tedy 200, pak Sílu postupně navyšujte a jen tak polehounku Šarm.

Pak běžte do Job Center, pokud máte nízkou sílu, tak radši používejte své učitelské nadání a pokud máte 200 bodů za intelekt, tak dostanete 400 $ a můžete to aplikovat dokud vám nedojde HP. Až si vyděláte peníze, pak běžte do obchoďáku a nakupte všechny předměty aspoň po třech až čtyřech kusech, protože tohohle materiálů bude hodně zapotřebí.

3) Teorie virtuálního balení, aneb jak uspět

Takže běžte do školy a klikněte na Woo a začneme s balení. Z počátku je Tomoko vůči vám chladná, takže zatím si s ní jenom povídejte Ask a Talk, pokaždé když se ni setkáte, tak se podívejte na pravý roh, tam uvidíte Lv : Stranger, což je úroveň známosti. Úroveň STRANGER je nejnižší, což znamená cizinec. Pod tím najdete EXP, což je zkušenost pro postup do dalšího levelu. Pokud se s ní pravidelně budete setkávat, tak se body EXP zvyšují a množství zvyšující se Exp je ovlivněno Šarmem.

První level tedy je Stranger a zatím nemůžete nic dělat. Pravidelným setkáváním získáte EXP a až dosáhnete 20 bodů, tak se level zvýší na NEW FRIEND (nový přítel) a dozvíte se její jméno a je vám umožněno dávat ji dárek (GIFT), takže ji dávejte kytky, medvídky a náhrdelníky a za tyto úkony se vám přičtou EXP body.

Další postup je pak Level: GOOD FRIEND, vyžadující 65 bodů a máte možnost ji zavolat ze svého domu na její telefon. Což zvyšuje další EXP body.
Level: Close Friend, vyžadující 350 bodů a možnost randit.
Level: Girl Friend, vyžadující 1500 bodů a možnost navštívit u ni doma.
Level: Lover, vyžadující 6000 bodů a to je finální úkol.

4) Balíme

Na začátku je nutné o ní něco dozvědět, neboť se nás bude pořád během hry ptát a nezapamatovat si to, je holá sebevražda. Po každém kliknutí na ASK se dozvíte něco o ní, takže zde je výpis odpovědí na její všetečné dotazy.

Jméno: Tomoko Saeki
Telefonní číslo: 866-656-7354
Narozeniny: 21.11.
Otec pracuje: Ecophobia Games
Oblíbený film: Ancient kung fu fighter
Oblíbená skupina: Blurry eyes
Oblíbená barva: red, blue, black, pink
Oblíbené auto: Carrera GT
Výška: 163 cm
Váha: 45 kg
Krevní skupina: AB
Velikost hrudi (Breast): 88
Velikost v pase (Waist): 54
Velikost boku (Hip): 87

Vedlejší znalosti - den prvního polibku. Tento den si někde zapište, až se vám ji podaří políbit. Neboť se vás na to také ptá.Postupně se o ní dozvíte a až dosáhnete levelu Close Friend, tak začněte randit (DATE). Nejdříve však se jí musíte zeptat, ve kterém dni má volno, takže 1 Monday (pondělí)......6 Saturday (sobota), pokud se netrefíte, tak ztratíte jenom -20 HP, takže to zkuste znovu dokud vám nedojde HP nebo se vám to nepodaří. Pokud se vám to podaří, tak se objeví obrazovka s různými místy a cenu, takže začněte postupně od místa s nejnižší cenou. Tak, objevíte se na příslušném místě, nejdříve je nutné vědět v jakém je stavu, někde se necítí dobře nebo její smutno, takže v takovém případě je nutné ji navrátit do normálu, od toho je tlačítko USE a použijte dle situace bonbón, kapesníček nebo lék, čímž byste ji vrátili do normálu a pak začněte ASK, tedy se vás postupně bude ptát a pokud správně odpovíte, tak se ji zvýší indikátor radosti. Až vyčerpáte možnost ASK, pak klikněte na GIFT a darujte ji třeba medvídka. Pokud je indikátor na vysoké úrovní, tak ji ještě můžete vyfotit, pokud jste vše provedli bez problémů a neřekla přitom slovo STOP...., tak je to OK a můžete ukončit randění a dostanete od ni jednu skládanku, pro bezvýznamnou vedlejší hru.

Takto postupně musíte navštívit při randění všech 6 míst, přičemž výlet do vesmíru vyžaduje úroveň GIRLFRIEND a 5000 $. Pokud se vám to povede, tak získáte přístroj, jakýsi scanner, který pak můžete použít na ni a zjistíte všechny její tělesné parametry a dokonce den, kdy má volno.

5) Nečekané události

Setkání v obchoďáku

Velmi často se stává, že až ji více poznáte, tak ji potkáte v obchoďáku. Zde doporučuji spolu s ní jít na nákup a určitě si oblíbí náhrdelník za 800 $, takže ji ho rozhodně kupte pro bonus EXP. Pokud chcete, tak ji rovnou můžete pozvat na rande.

Bodyguard

Většinou po rande nebo po nakupování dojde k nečekané událostí. Přepadne vás zločinec a je nutné mu dát nakládačku, v této části je hra závislá na síle, čím více síly, tím silnější údery. A musíte mířit na hlavu toho zločince a smíte 3x zasáhnout svoji dívčinu, takže radši buďte přesní. Pokud se vám ho podaří přeprat, tak dostanete bonus EXP.

Absence ve škole

Až dosáhnete levelu: GIRLFRIEND, tak se někdy stane, že ji nenajdete ve škole, takže skočte k ní domů a tak zjistíte, že je jí smutno a chce si s vámi zahrát hru. Tak dejte OK a navolte nejnižší sázku tedy 100 $, v průběhu několika sekund musíte zjistit jakou podprsenku má na sobě, množství oblečení atd. Pokud se vám to podaří, tak získáte peníze a samozřejmě se jí zlepší stav a opět jí můžete potkat ve škole.

6) Finále a u ní doma

Je čas dostat se na level: Lover. Až získáte EXP přes 6000 bodů, tak běžte k ní domů a klikněte možnost, že byste si chtěli s ní zahrát hru začínající na písmeno H. Tak, konečně si nás prověří dívčina, jak jsme si o ní zapamatovali údaje. Na všechny otázky musíte odpovědět správně, pak ji dát dárek atd.. aby byl indikátor spokojenosti na maximum, pak už jen klikněte na Leave a tímto jste se stali milenci a hra pro vás končí, ale nezoufejte a těšte se na Simgirl 2, kde je to všechno mnohem propracovanější.

KONEC.
______________________________________________________________________________
Ked tu chcete mat návod na vašu hru tak mi píšte v nižšie položenom okienku.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

shopko pharmacy hours dgsolbvfdhaiveneijopt

(gradoVed, 29. 5. 2021 12:05)

generic cialis online australia https://krocialis.com/ - cialis without a doctor prescription canada generic cialis no prescription paypal

sbbolthdAccekBtjcotten

(LaultHtf, 29. 5. 2021 8:01)

buy cialis in davenport fl https://cialishav.com/ - cialis erection cialis dosages

gsaxzvofbldAccekBtjcottem

(LaultAni, 29. 5. 2021 2:11)

Diltiazem https://pharmacyken.com/ - canadian pharmacy discount coupon pharmacy online mexico

geeahdAccekBtjcottef

(mofsSwa, 27. 5. 2021 9:22)

cialis ordering https://ckacialis.com/ - mexico cialis cialis c800

wholesale cialis afhsdbchaivenesbhfu

(Rebfgrado, 22. 5. 2021 6:39)

brand cialis 20mg https://rcialisgl.com/ - buy cialis 365 pills viagra click here info buy cialis

online pharmacy reviews dgsolbvfdhaivenelltex

(Lbsogrado, 20. 5. 2021 23:16)

buy cialis online https://ucialisdas.com/ canadian no prescription pharmacy cialis

best drugstore moisturizer fdvaefbfbldAccekBtjcottet

(LebnLault, 18. 5. 2021 10:36)

best drug store foundation https://xlnpharmacy.com/ on line pharmacy

canada pharmacy reviews frbdcacldAccekBtjcottey

(JebgLault, 17. 5. 2021 20:06)

canada discount drug https://pharmacylo.com/ what's the best online pharmacy

tadalafil generico farmacias del ahorro olgstnoegfdAccekBtjcotteo

(GtnbPaync, 17. 5. 2021 11:44)

red viagra pills https://jokviagra.com/ purple viagra

buy cialis black afhsdbchaiveneycqkr

(Rebfgrado, 16. 5. 2021 8:02)

cialis, money order https://rcialisgl.com/ cialis online

viagra for men with diabetes fcsogsaxzvofbldAccekBtjcottej

(AnooLault, 14. 5. 2021 21:08)

el viagra y la eyaculaciГіn precoz https://llviagra.com/ viagra poeder

is tadalafil as effective as cialis hvdgeeahdAccekBtjcottek

(Bbshmofs, 12. 5. 2021 11:08)

viagra costs https://loxviagra.com/ free viagra sample pack by mail

podobne jako viagra fhwsbbolthdAccekBtjcottev

(FmrfLault, 8. 5. 2021 10:11)

dapoxetine with cialis https://cialisee.com/ cialis on line overnight

samantha toma viagra fcsogsaxzvofbldAccekBtjcottec

(AnooLault, 8. 5. 2021 2:06)

what does pfizer viagra do https://llviagra.com/ - chimio et viagra does viagra increase desire

the pharmacy nashville dgsolbvfdhaivenebuirc

(Lbsogrado, 7. 5. 2021 11:35)

cialis dapoxetine overnight shipping canada https://ucialisdas.com/ cialis en mexico

best drugstore face wash fdvaefbfbldAccekBtjcottel

(LebnLault, 4. 5. 2021 12:15)

big pharmacy online https://xlnpharmacy.com/ canadian pharmacy online viagra

pharmacy order online frbdcacldAccekBtjcottey

(JebgLault, 3. 5. 2021 17:12)

anti-depressants https://pharmacylo.com/ Zudena

arlington pharmacy dgsbvfdhaivenenlvpz

(Lhdvgrado, 3. 5. 2021 9:56)

cialis 20 mg tablets https://asciled.com/ shopping cialis

cipla tadalafil 20 mg olgsasbnvoegfdAccekBtjcotteh

(GvdbPaync, 1. 5. 2021 5:23)

tadalafil ebay https://boxtadafil.com/ cialis tadalafil

levitra contraindications fdvefbfbldAccekBtjcottee

(LrbsLault, 1. 5. 2021 4:33)

cialis vs viagra vs levitra cost https://uslevitraanna.com/ levitra price walgreens